Yanlış Kişiye Aşık Olmanın Belirtileri

Yanlış Kişiye Aşık Olmanın Belirtileri

İkili ilişkiler her iki taraf içinde hayatlarına renk katmaktadır. Fakat bazı çiftlerde iki taraftan birinde sorun olur, buda iki taraftan birinin yanlış bir birlikteliğe adım attığı anlamına gelir. Dolayısıyla ilişki süreci istendiği gibi gitmeyebilir.

Yanlış Kişiye Aşık Olmanın Belirtileri

  • İlk olarak yanlış kişiye aşık olmanın belirtilerinden biri, yaşanan ikili ilişkide karşı tarafa oranla sorumluluk alan ve çaba sarf eden yalnızca sizseniz o ilişkide bir problem var demektir.
  • Bir diğer belirti ise birlikte olmuş olduğumuz birey ile geleceğe dönük plan yapamıyorsanız ve hayat kuramıyorsanız yanlış kişiye aşık olduğunuz anlamına gelebilir.
  • Birde eğer partneriniz size ve çevreye negatif, olumsuz enerji yayıyorsa buda bir belirtidir.
  • Birliktelik yaşadığınız ilişkide kendinizi küçük düşürülmüş, aşağılanmış ve yargılanmış olarak hissediyorsanız yanlış kişiye aşık olmuşsunuz demektir.
  • Yaşadığınız ilişkiye başlarken güzel şeyler ümit etmişseniz, hep mutlu olacağınızı düşündüğünüz halde hiç mutlu olamamışsanız bu ilişkide apaçık bir sorun olduğu anlamına gelir.
Bütün bu belirtiler yaşadığınız ilişkide var ise sizin ilişkiniz doğru temeller üzerine kurulmuş bir ilişki değil demektir. Ayrıca sağlıklı bir ilişki olduğu anlamına gelemez.
Bu makalenin içeriği Uzman Psikolog Beyhan Budak’ın Youtube videolarından edinilmiş olan bilgilere göre yazılmıştır.

0 Yorum "Yanlış Kişiye Aşık Olmanın Belirtileri"

Yorum Gönder

Yayın Üstü Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam

Yayın Ortası Sponsor Reklam 2

Yayın Altı Sponsor Reklam